| HOME | BOOKING | SYLWETKA | GALERIA | DOWNLOAD | KONTAKT | ENGLISH VERSION | IMPREZY FIRMOWE |

 
Najbliższe imprezy :

10.05.2013

iCoffee Warszawa

11.05.2013

Socjal - Warszawa

 
DJ Solar in the mix ...
Download
10.05.2013 iCoffee Warszawa
11.05.2013 Socjal - Warszawa

Playlist :

Brak

Polecamy :

 .
Licznik:
 
 

DJ SOLAR - Bio

Dj SOLAR urodził się w 1982 r. w Warszawie.
 

Regularnie gra w klubach od września 2002 . Zaczynał w pubie COSMOPOLITAN gdzie stawiał swoje pierwsze kroki jako dj. Po trzech miesiącach, po jego usilnych staraniach pozwolono mu zaprezentować się w modnym w owym czasie klubie SZARA STREFA gdzie został bardzo ciepło przyjęty i został warunkowo wpisany na listę DJ w klubu. Po kolejnych trzech miesiącach, podczas ktrych bardzo intensywnie pracował na swoja opinię, został oficjalnie rezydentem klubu. Dzięki kontaktom ktre zdobywał dzięki rezydenturze  w SZAREJ STREFIE  zaistniał na dobre na warszawskiej scenie klubowej.

Kolejnym etapem w jego karierze było objęcie rezydentury w jednym z najlepszych Warszawskich klubw MONACO i autorski cykl imprez "All kind of house". Imprezy w klubie MONACO zyskały miano kultowych. Dzięki wzajemnej promocji DJ SOLAR zaczął otrzymywać dużo propozycji występw w wielu klubach w Warszawie oraz  w Polsce.

Do dziś został zaproszony do ponad 50 klubw w całej Polsce m.in. :

CUL DE SAC, KLATKA, PAPROTKA, PLASTIC , KOKON, BARBADOS, MELA VERDE, PAŃSKA 97, BAZAAR, MAXIM , GINGER, TIKAL , TANGO & CASH, SCENA 2000, FENIX, DEKADANCE, CHAPLIN, ESC, AMORE, DOGMA,  PIRAMIDA, XXL, OPIUM, ICE BAR.

Aktualnie stale wspołpracuje z klubem RiO w Warszawie (www.klubrio.pl)

Warto wspomnieć iż jako jeden z niewielu polskich djw wykorzystuje podczas swoich setw jednocześnie cztery odtwarzacze oraz efektor, przez co każdy jego występ jest unikalny.

DJ SOLAR sprawdził się jako organizator oraz DJ na wielu imprezach firmowych. Wspłpracował z takimi firmami jak FASHION.TV , Warner Bros. Poland, FORD - Polska, PZU S.A, CARREFOUR, Orange (przy turnieju Orange Prokom Open), Sinnet Tennis Club, . We wrześniu 2008 był gościem programu TVN - "Dzień dobry TVN oraz w lutym 2009 TVN Warszawa"
 


W 2004 roku zdobył Pioneer PRO DJ International Certyficate.Jego styl to głwnie vocal funky house z domieszką latino, elektro i filter house. Marzeniem jest występ w jednym z klubw na IBIZIE ktrej imprezy i muzyka są dla niego inspiracją. Stara się jednak nie kopiować stylu ibizy lecz urozmaica dzięki niej swoje pomysły.  W swojej pracy stara się nie ograniczać często sięga po klasykę gatunku tj. DAFT PUNK, DEEP SWING , ARMAND Van HELDEN.
 

Od pewnego czasu prbuje sił jako producent i w wolnych chwilach stara się tworzyć własne produkcje ktre chciałby w przyszłości wydawać na winylach. Niestety z braku czasu i dostępu do odpowiedniego sprzętu wydanie debiutanckiej płyty jest jeszcze odległe.

 
Zapraszamy do wspłpracy z DJ SOLAR em, więcej informacji w dziale booking.